Par mums

PAR MUMS

Young Folks– jauniešu organizācija, kas atrodas, darbojas un pilnveidojas Rīgā un Liepajā. Jaunieši, kas ņem dalību organizācijā pārsvarā ir vecumā no 12-25 gadiem.

YF mērķis – palīdzēt jauniešiem atrast savu aicinājumu dzīvē, kas arī dos iespēju realizēt sevi un būt laimīgam. Komandā ir dažādu grupu līderi (fotogrāfi, mākslinieki, brīvprātīgie, dejotāji, aktieri, žurnālisti, pavāri, dizaineri, pedagogi, projektu un biznesa grupas un citi), kas veido Young Folks struktūru. Galvenais organizācijas birojs atrodas Rīgā, bet ir arī filiāles Liepājā, Daugavpilī un Jelgavā. Galvenās metodes, kas tiek izmantotas darbā: bērni māca bērnus, ceļojumi dažādās valstīs, apmācība visa mūža garumā, saikne starp paaudzēm, jaunas pieredzes iegūšana pasākumu un projektu organizācijā. YF ir partneris dažādos starptautiskajos projektos, kuri iesaista jauniešus; YF raksta un organizē savus projektus, kuri tiek realizēti Latvijā. Mūsu jaunieši ceļo apkārt pasaulei, iegūst jaunu pieredzi un iemaņas, piedalās dažādos jauniešu projektos, kā arī organizē pasākumus un festivālus.

YF Komanda sastāv no 20 līderiem, no kuriem katrs strādā un attīsta savu nozari, taču visiem kopā ir vienots priekšstats un mērķis par Young Folks struktūru. Tas ļauj komandai strādāt saliedēti, izmantojot organizācijas iekšējos resursus. Jauniešu organizācija Young Folks ir neatkarīga un patstāvīga mūsdienu sabiedrības struktūra, kur paši jaunieši ir galvenais dzinējspēks.

Statistika – ap 18o dalībnieku (12-25 gadu vecuma), ap 200 bērnu (3-11 gadu vecuma) un vairāk nekā 3000 sekotāju (vecāki, draugi).

 

Mūsu struktūra:

Organizācijas vadītājs- Aleksandrs Morozovs

Projektu grupa- raksta, plāno, realizē projektus

Grāmatvedība- atbild par projektiem, atskaitēm, finansējumu

YF Skola- nodarbības, kuras tiek rīkotas skolā

Press&TV- mediju grupa, kas veido kontaktu ar sabiedrību

YF Darbnīca- nodarbības jauniešiem, kuras tiek rīkotas darbnīcā

Kursi jauniešiem- pieaugušie apmāca jauniešus

Iespējas jauniešiem- interešu grupas

Sociālā uzņēmējdarbība- bizness, ideju inkubators

Mārketings- organizācijas popularizēšanas spēks

Kreatīvā grupa- tie, kuriem vienmēr atbildam “Jā!”

 

Mūsu vēsture:

  1. gada sākums. Aleksandrs sāka veidot veselīgu laika pavadīšanu savam brālim un viņa 14-15 gadīgajiem draugiem. Tad notika pirmais pārgājiens gar Amatu, bija izveidoti pirmie kinovakari, kam sekoja pirmais organizētais brauciens uz Armēniju projekta Erasmus+ ietvaros. Dabiska vēlme nodarbināt jauniešus ar kaut ko noderīgu apvienoja nu jau 20 domubiedrus. Viņi turpināja organizēt visdažādākos pasākumus un braucienus.
  2. gadā sāka nodarboties ar bērniem, vēlāk zīdaiņiem. 
  3. gadā iesāka formēt komandu un attīstīja sociālo uzņēmējdarbību.
  4. gadā sāka strādāt pie projektiem, izveidoja organizācijas struktūru un tālākattīstības stratēģiju.
  5. gadā plānojam dibināt savu [kraudfaundinga] platformu, lai realizētu jauniešu iniciatīvas. Līdz 2020. gadam tiek plānots uzcelt jauniešu centru, un kļūt par stabilu sociālo uzņēmēju.

Mūsu plānos ir veidot un attīstīt latviešu plūsmu, tāpēc, ja esi aktīvs, droši pievienojies mūsu komandai!