Kopējais Darbs

Mēs esam neformāla jauniešu grupa vecumā no 17 gadiem, kura atrodas Rīgā. Mūsu nosaukums ir Young Folks LV.
Mūsu projekta būtība ir dialogs starp pieaugušo un pusaudzi, starp pieredzējušajiem un iesācējiem, lai varētu iemācīties kaut ko jaunu, iegūt jaunas iemaņas, iepazīties ar veiksmīgiem un interesantiem cilvēkiem, iemācīties būt drosmīgiem un pats galvenais – saprast un atrast sevi, saprast, ko nozīmē pašrealizācija un palikt dzīvot mūsu pilsētā un valstī un darīt to, kas patīk.

Ja Jums patīk tas, ko darāt, pastāstiet mums par to! Ja Jūs esat profesionālis savā jomā, iemāciet mūs arī! Ja Jūs sasniedzāt dzīvē rezultātus ar paša spēkiem, padalieties ar savu pieredzi! Jūs varat novadīt meistarklasi vai izstāstīt mums par savu darbu, sagatavot lekciju, padarot mūs par jūsu jomas dalībniekiem. Jūs varat būt jebkura vecuma no 10 līdz 90 gadiem, galvenais ir Jūsu vēlme padalīties ar Jūsu zināšanām vēlmēm. Jūs varat mums izstāstīt par bezmaksas telpām un izdevīgiem piedāvājumiem, varat ieteikt to, ko izmantojiet Jūs un kas Jums raisa uzticību.
Jūs varat padalīties ar jaunumiem un ieteikt mums savu draugu vai kolēģi, vai mēs paši ar viņu sazināsimies, ja tomēr viņš būs ļoti aizņemts vai arī nezina, ka ir tik vienreizējs un noderīgs!
Jūs varat iepazīties ar mums tuvāk un aicināt savus bērnus uz mūsu pasākumiem un ceļojumiem.

Nosauksim šo par Kopējo Darbu, kurš ir atkarīgs no mums pašiem un tiek veikts mūsu bērnu labā mūsu pilsētā un valstī!

ANKETA

Lūdzam aizpildīt anketu, lai mēs varētu par Jums varētu uzzināt!
Jūs varat rakstīt uz e-pastu — flaminko@inbox.lv, zvanīt pa tālr. 26112624 vai uzzināt par mums vairāk:
https://www.facebook.com/YoungFolksLv