✹ Kursi, nodarbības ✹
Young Folks Online ir kursi, nodarbības un meistarklases tiešsaistē, jauniešu organizācijas YF platformā. Mūsu pasniedzēji mīl to, ko viņi dara un ir gatavi dalīties savās zināšanās un pieredzē ar visiem interesentiem. Katram no virzienam ir sava anketa, kurā varat atrast sīkāku informāciju un reģistrēties kursiem vai nodarbībām.


Izvēloties mūsu kursus, jūs atbalstāt Young Folks LV, mūsu platformu un projektus, šajā visiem grūtajā laikā.
Franču valoda / 15+
We are happy to invite you to the French lessons. Our teacher is a native speaker – Lucas:
"My lessons are mostly divided into three parts:

* I always start a lesson with a game, to repeat the vocabulary used in the previous lesson, and it's also a way to talk about French culture.
* I make a recap during which I encourage people to tell me in French what we were doing last time using the structures we've seen together.
* I move on to the topic of the lesson, which can be about vocabulary (food, clothes...) or simple structures (how to give information about yourself, how to use the present, also the past for the more advanced...)"

PIETEIKTIES
✹ young folks KLUBS ✹
Young Folks LV ir izglītojoša vide jauniešiem un viņu ģimenēm, kur Jūs varat atrast jaunus draugus, pulciņus, kļūt par līderu, īstenot savu projektu un produktīvi pavadīt brīvo laiku. Gada dalības maksa ir 150 eiro (vai regulārs maksājums 15 eiro mēnesī). Visi kluba pasākumi dalībniekiem ir bez maksas.


Šādā veidā Jūs atbalstāt jauniešu organizāciju, palīdzat uzturēt neformālās izglītības centru un mākslas darbnīcu, kur katru gadu notiek vairāk nekā simts jaunatnes pasākumu un projektu.
KRIEVU VALODAS KLUBS / 15+
Projekts Jauniešu Plūsma piedāvā apmeklēt krievu sarunvalodas klubu. Klubā pļāpāsim, skaidrosim vārdus, praktizēsim valodu - mācīsimies neformāli un interesanti. Mums nav profesionālo skolotāju, klubu vadīs jauniešu organizācijas Young Folks līderi. Viss ir bezmaksas, jo mēs visu organizējam labprātīgi. Nepalaid garām iespēju uzlabot svešvalodu!

UZZINI VAIRĀK
ventspils. badmintons un lekcija jauniešiem / 12+
Hei, Ventspils jaunieši! Uzaicinām jūs uz diviem pasākumiem, kuri notiks jau šajās brīvdienās:

1) Sestdien Ventspils Jauniešu mājā jūs gaidīs diskusija par Olimpiskajām un Paraolimpiskajām vērtībām. Vai tu apzinies, ka sportam ir daudz pārsteidzošu īpašību? Tas var apvienot cilvēkus, iepazīstināt viens ar otru, ietekmē veselību un raksturu, attīsta tādas prasmes kā ātrums, veiklība, reakcija, koordinācija, drosme, pacietība un izturība. Sports sevī ietver ne tikai fizisko izglītību, bet arī morālo caur sporta vērtību prizmu, proti, caur olimpiskajām un paralimpiskajām vērtībām.

2) Svētdien uzaicinām tevi uzspēlēt badmintonu Reņķa dārzā! Parka teritorijā būs trīs spēļu zonas. Katrā zonā būs tīkls un viss nepieciešamais inventārs, tādēļ nāc un ņem līdzi draugu! Kā arī pasākumu gaitā tev būs iespēja uzzināt par jauniešu organizācijas Young Folks LV darbību un iesaistīšanās iespējam.

UZZINI VAIRĀK
K O N T A K T I
+371 261 126 24
youngfolkslv@gmail.com
A D R E S E
Neformālas izglītības centrs YOUNG FOLKS
Skolas 27-11, Rīga

Mākslas studija KARTON
11.novembra krastmala 35,
5.stāvs 93.studija, Rīga
R E K V I Z Ī T I
Young Folks LV
vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297
© 2020 YoungFolksLV