Karton kā mākslas studija
Nodarbības mākslas studijā Karton ir vērstas galvenokārt uz individuālo pieeju. Mēs esam ieinteresēti labvēlīgas atmosfēras radīšanā, lai attīstītu personīgas iemaņas mākslā. Mēs piedāvājam trīs pamatvirzienus: akadēmisko zīmēšanu, gleznošanu un veidošanu, kā arī grafisko dizainu.
GLEZNOŠANAS KURSS AR EĻĻAS KRĀSĀM
70 eiro (7 nodarbības); viena nodarbība 12 eiro
GLEZNOŠANAS KURSS AR AKVAREĻIEM
70 eiro (7 nodarbības); viena nodarbība 12 eiro
AKADĒMISKĀS ZĪMĒŠANAS KURSS
60 eiro (7 nodarbības); viena nodarbība 10 eiro
VEIDOŠANAS KURSS
70 eiro (7 nodarbības); viena nodarbība 12 eiro
GRAFISKĀ DIZAINA KURSS
40 eiro (5 nodarbības); viena nodarbība 10 eiro
Nodarbības

Viena nodarbība ilgst 1,5h.
Apmaksa par nodarbību kursu tiek veikta pirmajā nodarbībā/ skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.
Rekvizīti

Young Folks LV
vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297

KARTON KĀ NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS MĀKSLAS SKOLA
Karton mākslas studija ir telpa, kurā esam atvērti ikvienam. Mēs katram pieejam individuāli, jo katram no mums ir dažādi personīgie mērķi. Mums ir svarīgi ņemt vērā katra cilvēka intereses, uz ko balstoties, varam izveidot piemērotu nodarbību programmu. Lai apmeklētu nodarbības, galvenais ir INTERESE un VĒLME, iepriekšējā pieredze nav obligāta.
Nodarbības notiek gan individuāli, gan grupās. Nodarbību laikā cenšamies panākt to, ka dažāda vecuma un iepriekšējās pieredzes cilvēki var strādāt kopā bez jebkādiem aizspriedumiem, jo katrs cilvēks ir atšķirīgs un unikāls, tāpēc vienmēr mācāmies un palīdzam viens otram.

Pēdējo gadu laikā esam strādājuši ar bērniem sākot no 5 g.v., pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Esam uzrakstījuši 3 jauniešu iniciatīvas un dabūjuši Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, lai organizētu jauniešiem bezmaksas ar mākslu saistītas nodarbības - figūru liešana no ģipša, audeklu un blociņu/dienasgrāmatu/ klažu taisīšana. Papildus esam gatavojuši jauniešus iestājeksāmieniem J.Rozentāla mākslas skolā un Latvijas Mākslas Akadēmijā.
Karton kā jauno mākslinieku kopiena
Būdami mākslas studenti, mēs organizējam tādus pasākumus, kādi atsoguļo mūsu ikdienas dzīvi - radošie vakari, mākslas filmu skatīšanās, kopīga iešana uz izstādēm un plenēri visa gada garumā. Ik pa laikam taisām savu darbu izstādes un īstenojam dažādus projektus ( YF SHOP ; YUMTA).
Esam atvērti jauniem cilvēkiem, tehnoloģijām, mēdijiem un sadarbībām, iešanai plenērā, mācīt un mācīties, tāpēc rīkojam radošos vakarus, kuros aicinām visus ciemos, lai iepazītos, parunātos un apspriestu savas idejas!
Jaunākā informācija un tuvākie pasākumi meklējami Facebook un Instagram.
pasniedzēji
Karton pasniedzēji ir jaunieši, kuri daudz interesējas par mākslu. Mēs paši attīstāmies, mācāmies un piedāvājam dalīties ar visas dzīves garumā un vairākās mākslas skolās iegūto pieredzi ar tiem, kuri vēlās apgūt vai uzlabot savas zināšanas un prasmes dažādās mākslas tehnikās.
ALEKSEJS MALIŠEVS
J.Rozentāla Mākslas skolas absolvents
/ zīmēšana / gleznošana / veidošana /
JANĪNA VALĒRIJA BAHVALOVA
J.Rozentāla Mākslas skolas absolvente
/ grafiskais dizains /
Y U M T A
Nodarbības, tikšanās un pasākumi notiek Young Folks darbnīcā jeb YUMTĀ
11.novembra krastmala 35, 5.stāvs, 93.studija
PIETEIKUMA ANKETA
Vārds, Uzvārds
Dzimšanas datums
Telefona nr.
Vecāka vārds
ja pieteikums bērnam
Vecāka telefona nr.
ja pieteikums bērnam
Vecāka e-pasts
ja pieteikums bērnam
Virziens
Diena
Laiks
Jautājumi, komentāri
Nospiežot pogu Jūs piekrītat personas datu apstrādei un konfidencialitātes politikai.
© 2019 YoungFolksLV