Mūzikas studijas noma

Nu jau 2 gadus Young Folks palīdz pusaudžiem realizēt sevi mūzikas nozarē: rīko koncertus, māca spēlēt mūzikas instrumentus un pat izveidoja Sound of Youth platformu.
Platforma Sound of Youth palīdz jaunatnei iegūt savu balsi, nodarboties ar mākslu, attīstīties un rakstīs savu mūziku. Sound of Youth ir vairāk nekā 40 dalībnieku, jaunu cilvēku no dažādiem pilsētas stūrīšiem, kas apvienojās kopā mūzikas vārdā.


Tieši šai kustībai ir nepieciešama speciāla mūzikas studija. Arī Tu vari piebiedroties šīs studijas izveides procesa sākumam.
Muzikālā studija - tā ir Sound of Youth jauniešu platformas radoša telpa. 40 jauni cilvēki no YF 2020. gada vasarā organizēja 4 savus koncertus Rīgas mikrorajonos: Imantā, Pļavniekos, Purvciemā un Ziepniekkalnā.

2022. gadā mēs arī plānojam organizēt jauniešu koncertus, vismaz 2 kamerkoncertus un citas sociālās iniciatīvas. Sound of Youth jaunieši spēlē ģitāru, vijoli, klavieres un čellus, sacer savas dziesmas uj vienkārši nodarbojas ar vokālu. Kopiena piesaistīja atmosfēru un jauniešu talantus, kas vēlas attīstīties mūzikā.
Lai viņi turpinātu ne tikai dzīvot, bet arī virzīties jaunā līmenī, ir nepieciešamas telpas mēģinājumiem, instrumentu uzglabāšanai un iemaņu attīstīšanas nodarbībām. YF atrada vietu, kas sastāv no 4 atsevišķām telpām mācību organizēšanai ar skaņas izolāciju, kopīgas zāles grupu nodarbībām, telpu instrumentu uzglabāšanai un skaņas ierakstu studiju. Šīs telpas atrodas Rīgas centrā Bruņinieku ielā 16.

Tavs atbalsts palīdzēs attīstīt talantus
Ar Tavu atbalstu telpu nomai, Sound of Youth kļūs par jaunu radošuma un mūzikas centru. Bet rezultātā - par izglītības centru mūziķiem un mūzikas skaņu ierakstu studiju. Tāpat notiek instrumentu spēles nodarbības un vokāla nodarbības, mēs varēsim segt daļu no izdevumiem nākotnē. Taču lai studija ieskanētos, atklātu jaunus talantus un organizētu apmācības, mums ir nepieciešams Tavs atbalsts.
100%
Mūzikas studijas noma
820 euro/mēn.
Atbalstīt mūzikas studijas nomu

Apbalvojumi
Atkarībā no ziedojuma summas, saņem balvu, kuru esam izveidojuši mēs, Young Folks!

Dalīties
Viena no iespējām, kā palīdzēt - pastāstīt par projektu draugiem
Atbalstīt Young Folks
Kontaktinformācija
YoungFolks.lv
Facebook
Instagram
Pasts - info@youngfolks.lv
Mob. tālrunis - +371 261 126 24
Rekvizīti
Young Folks LV
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297