"Karton" mākslas studijas noma

"Karton" - mākslas un neformālās izglītības telpas. Te jauni mākslinieku uzsāk savu ceļu, mācās gleznot pirmās gleznas, praktizējas grafiskajā dizainā un iepazīstas ar mākslas darbiniekiem.

Mēs vēlamies, lai šajā ne pārāk plašā vietā arī turpmāk dzimtu lielas idejas un cilvēki! Tāpēc tieši Tava palīdzība var palīdzēt realizēt jauna mākslinieka sapni.
"Karton" - mākslas studija, kuras pamatā ir neformāla izglītība vizuālās mākslas jomā. Studija atrodas pašā Rīgas centrā, 11. Novembra krastmalā 35. Šajās ne pārāk plašās telpās ir viss nepieciešamais bērnu un jauniešu attīstībai mākslā: darba galdi, plaukti priekš audekliem un instrumentiem, molberti, instalācijas, vietas darbu eksponēšanai un pat klavieres ar skatu uz Vecpilsētu
Studijā mācās ne tikai zīmēt, šeit sanāk jaunu mākslinieku kopiena, kas organizē tematiskās nedēļas un radošos vakarus. Maksas kursos tiek apgūtas akadēmiskās zīmējuma, grafiskā dizaina, skrečinga iemaņas. "Kartonā" attīsta 7 līdz 11 gadus vecu bērnu mākslinieciskās iemaņas, jauniešiem tiek piedāvāti apmācību pasākumi un lekcijas.

Studija vērtē mākslas un pašizpausmes brīvību. Novērtē un palīdz katram māksliniekam, neatkarīgi no vecuma vai līmeņa. Šeit ir vieta attīstībai un iemaņu paplašināšanai. Galvenais mērķis - atklāt to katrā radošā personībā.
Mūsu studijas pasniedzēji un komanda mācās un dalās ne tikai dzīves pieredzē, bet arī ar citu mākslas skolu iemaņām. Tā ir metožu un tehniku apmaiņa radošuma attīstībai.
Mūsu panākumi
Pēdējā gadā vien pateicoties "Karton" studijai mēs sagatavojām 3 jauniešu iniciatīvas un ieguvām finansiālu atbalstu no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta.

Tas palīdzēja organizēt ģipša figūru liešanas, audeklu, burtnīcu un piezīmju grāmatu/ izgatavošanas bezmaksas nodarbības.

Tāpat "Karton" palīdz saviem audzēkņiem sagatavoties iestājeksāmeniem Jaņa Rozentāla Mākslas skolā un Latvijas Mākslas akadēmijā.
Viena no svarīgākajām šīs mākslas studijas priekšrocībām ir plaša nodarbību izvēle un atvērtība jaunām idejām. "Kartonā" priecāsimies redzēt visus, kam ir vēlme attīstīties, atklāt kaut ko jaunu, mācīties pašam un palīdzēt mācīties citiem.
Kādiem nolūkiem mēs vācam līdzekļus?
Большую часть наших расходов составляет арендная плата и коммунальные платежи, которые составляют 545 евро.
Также мы обеспечиваем комфортную для детей и подростков среду в офисе. У каждого есть доступ к еде и закускам, питьевой воде и горячим напиткам.
53%
Nomas maksa
289 eiro/mēn.
42%
Komunālie maksājumi
229 eiro/mēn.
5%
Uzkodas un dzērieni
27 eiro/mēn.
Nomas maksa
4 istabas, gaitenis un virtuve; kopējā platība 111 m2
Komunālie maksājumi
Ūdens, apgaismojums, apkure, atkritumu apsaimniekošana
Uzkodas un dzērieni
Dažādu pasākumu laikā un darba laikā ir pieejamas uzkodas un karsti dzērieni
Atbalstīt "Karton" mākslas studiju
Mainīsim jauno cilvēku dzīves kopā!

Apbalvojumi
Atkarībā no ziedojuma summas, saņem balvu, kuru esam izveidojuši mēs, Young Folks!

Dalīties
Viena no iespējām, kā palīdzēt - pastāstīt par projektu draugiem
Atbalstīt Young Folks
Kontaktinformācija
YoungFolks.lv
Facebook
Instagram
Pasts - info@youngfolks.lv
Mob. tālrunis - +371 261 126 24
Rekvizīti
Young Folks LV
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297