Jauniešu iniciatīva: valodu nometne Itālijā

YF jauniešu klubs - tā ir pašattīstības telpa jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem. Tajā katrs gribētājs var organizēt savu lekciju, uzaicināt runātāju, organizēt meistarklases un vienkārši jautri pavadīt laiku.
Šis klubs ir par attīstību, tāpēc jaunieši nolēma organizēt savu valodu nometni Itālijā. Tas ir īstermiņa itāļu valodas treniņkurss Neapolē priekš jauniešiem. Tu vari palīdzēt jauniešiem organizēt braucienu vai nodrošināt to kādam. Pievienojies mums.
Ik nedēļu YF Jauniešu klubā jaunieši uzzina kauto ko jaunu par sevi un sabiedrību, kā arī kopā apmeklē pašattīstības treniņkursus. Tieši tāpēc par vienu no galvenajām iniciatīvām kļuva valodu nometne Itālijā. Tā ir iespēja 15 jauniešiem uz 14 dienām doties uz Neapoli, lai mācītos itāļu valodu autentiskā vidē. Nometnē ir paredzētas ikdienas mācību stundas un komunikācija ar tiem, kam itāļu valoda ir dzimtā valoda, prakse ar vietējiem jauniešiem, kā arī dzīvošana ģimenēs, lai nodrošinātu lielāku iegremdēšanos Itālijas kultūrā un vidē.
Ņemot vērā, ka Young Folks iestājas par pieredzes apmaiņu un vispārīgo attīstību, mums un mūsu dalībniekiem svarīgi ir ne tikai iepazīt ko jaunu, bet arī uzreiz to pielietot praksē. Pa šo laiku jaunieši ne vien apgūs itāļu valodu pamatlīmenī, bet arī varēs izbaudīt visu atmosfēru, kultūru un tradīcijas, dzīvojot un komunicējot katru dienu ar tiem, kam šī valoda ir dzimtā. Šīs iniciatīvas realizācijai mums ir nepieciešama Tava palīdzība. Lai katram būtu vienādas iespējas, nometni priekš jauniešiem mēs organizējam bez maksas, bet nevaram segt pilnīgi visus izdevumus.
Izmaksas vienam jaunietim
36%
Biļete turp/atpakaļ
200 euro
36%
Maksa par dzīvošanu ģimenē
200 euro
27%
Ēdināšanas izdevumi
150 euro
Pārējie izdevumi
41%
Maksa pasniedzējiem
420 euro
49%
Maksa personām, kurām valoda ir dzimtā
500 euro
10%
Izlietojamie materiāli pasākumiem
150 euro
Kopīgs mērķis: 9270 eiro

Tu vari palīdzēt jauniešiem organizēt braucienu, neaizmirstamas atmiņas un pieredzi. Vai pat nodrošināt to kādam! Pievienojies mums!
Atbalstīt valodu centru Itālijā

Apbalvojumi
Atkarībā no ziedojuma summas, saņem balvu, kuru esam izveidojuši mēs, Young Folks!

Dalīties
Viena no iespējām, kā palīdzēt - pastāstīt par projektu draugiem
Atbalstīt Young Folks
Kontaktinformācija
YoungFolks.lv
Facebook
Instagram
Pasts - info@youngfolks.lv
Mob. tālrunis - +371 261 126 24
Rekvizīti
Young Folks LV
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297