Atbalsts vietējiem jauniešiem

10 gadu laikā Young Folks izveidoja sev apkārt attīstības vidi vietējiem jauniešiem. Šīs ir ērtas telpas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai. Lai padarītu tās vēl pieejamākas, YF organizē vietējo jauniešu atbalsta fondu.
Fonds apmaksās braucienus, ceļojumus, pasākumus un vasaras nometnes tiem, kuriem finanšu stāvoklis to neļauj.

Mēs uzskatām, ka pieredzei un atmiņām jābūt pieejamām katram. Tieši Tu vari kopā ar mums dot iespēju bērnam vai pusaudzim iegūt tās.
2021. gadā pie mums atnāca 17 gadus veca Ira (vārds ir izmainīts drošības apsvērumu dēļ). Viņa aktīvi piedalījās pasākumos un ātri kļuva par vienu no Young Folks. Kā noskaidrojās vēlāk, viņai ne tikai nebija iespējas apmaksāt braucienu uz nometni, bet arī iegādāties piemērotu apģērbu. Viņas vecākiem bija atņemtas apgādības tiesības, tāpēc jaunietei nebija pat jaunu apavu. Tā vietā, lai pievērtu uz to acis, YF komanda un brīvprātīgie savāca 500 eiro šopingam priekš Iras. Kopā mēs iegādājāmies apģērbu uz veselu gadu, kā arī bez maksas nodrošinājām vasaras nometni.
YF jauniešu fonds - tas ir par iespēju pieejamību visiem. Par to, ka neatkarīgi no finansiālām iespējām katrs bērns ir pelnījis iegūt emocijas un krāt atmiņas. Mēs vairojam sev apkārt saprotošus cilvēkus, kas ir gatavi sniegt palīdzību katram. Mūsu dalībnieki ne tikai smeļas pieredzi, bet arī sniedz savu ieguldījumu. Tie, kas atnāk uz Young Folks, ar laiku kļūst par līderiem, brīvprātīgajiem, palīdz, organizē savus pasākumus, kā arī piestrādā.
Tomēr ne visas iespējas, kuras piedāvā YF, var būt pieejamas bērniem. Tie ir braucieni uz ārzemēm, vasaras nometnes un kursi, kur ir nepieciešams finansējums gan līderiem, gan arī dalībniekiem. Ne jau visi vecāki, un jo vairāk bērni, var apmaksāt ceļojumu, kas maksā 800 eiro. Šādā situācijā jauniešu fonds apmaksās bērniem nepieciešamos izdevumus.
Galvenie izdevumi vienai personai
Ceļojums ar YF Travel
€800
Nometne
€400
Sezonas apģērbi
€300
Kursi, meistarklases (8 nodarbības)
€70
Brauciens uz intensīvajiem kursiem
€60
Ekskursija pa Latviju
€20
Pat neliels Tavs ieguldījums palīdz kādam no jauniešiem aizbraukt ar mums kopā uz ārzemēm vai piedalīties aktivitātēs, kuras viņiem nebija pieejamas līdz šim brīdim.
Atbalstīt vietējos jauniešus

Apbalvojumi
Atkarībā no ziedojuma summas, saņem balvu, kuru esam izveidojuši mēs, Young Folks!

Dalīties
Viena no iespējām, kā palīdzēt - pastāstīt par projektu draugiem
Atbalstīt Young Folks
Kontaktinformācija
YoungFolks.lv
Facebook
Instagram
Pasts - info@youngfolks.lv
Mob. tālrunis - +371 261 126 24
Rekvizīti
Young Folks LV
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008225108
Swedbank
LV44HABA0551038525297